Dvoumístné pohovky

Vybrané filtry

24 produktů

Pohovka dvoumístná

Pokud hledáte vhodnou pohovku, v naší nabídce najdete mimo jiné pohovky dvoumístné. Pohovka tvoří dominantní část obývacího pokoje, neboť jde o místo, kde odpočíváme. Můžete zvolit buď pohovky dvoumístné, nebo třímístné, které jsou vhodné do větších rodin. Jestliže je váš prostor naopak omezený, bude pro vás výhodnější pohovka dvoumístná, která je složena ze dvou sedáků. Praktická je především rozkládací pohovka dvoumístná. V případě potřeby poskytuje rychlé a pohodlné lůžko pro spaní. Rozložení pohovky vám poskytne také dostatek prostoru na lenošení u televize, proto je tato varianta velmi oblíbená.

Pohovky dvoumístné nabízíme v mnoha barevných variacích. Snadno si tak vyberete tu pravou, která bude krásně ladit do vašeho interiéru. Ačkoliv lidé nejčastěji volí klasické barvy, jako je bílá, hnědá a černá, velmi zajímavé řešení představují také výraznější barvy, jako je například zelená, modrá či červená. Je samozřejmě důležité podřídit této barvě zbytek nábytku. Rozkládací pohovka s úložným prostorem je ideální do malých bytů či místností, protože v jednom kusu nábytku máte 3 užitné věci, pohovku, lůžko i úložný prostor.

Jestliže dáváte přednost netradičnímu řešení, pak vsaďte na ratanové pohovky, které můžete využít nejen v interiéru, ale na balkóně či na terase. Ratan je oblíbený materiál, který je pro svou odolnost často využíván na venkovní posezení. Příjemné a měkké polstrování vám zajistí maximální komfort.