|
Dnes 08–15

Doprava zdarma

Našim zákazníkům poskytujeme jen ty nejlepší služby a snažíme se, aby byli v každém směru maximálně spokojeni. Dopravu u většiny našeho sortimentu zajišťujeme především s využitím kurýrní služby FOFR, ale k dispozici máme i svoje vlastní firemní vozidla.

Cena dopravného je vyčíslena částkami v závislosti na vzdálenosti zákazníka od našeho centrálního skladu. Cena dopravy a odkdy je doprava zdarma je pevně nastaveno podle jednotlivých PSČ. U vybraných typů produktů můžeme v návaznosti na minimální obchodní přirážku přistoupit ke stanovení individuální ceny přepravních služeb. Pro zjištění ceny dopravy, případně odkdy je doprava zdarma na jednotlivé PSČ je možné si stáhnout kompletní tabulku ZDE.

V případě doručení zboží kurýrní službou FOFR i našimi firemními vozy byste se nikdy neměli setkat s neochotou řidičů. Vždy budete dostatečně informováni před doručením samotné zásilky, přičemž u některých z těchto zásilek můžete navíc ještě využít i placené služby výnosů a montáží, pokud si je předem objednáte. Tyto zcela jistě ještě více prohloubí komfort celého vašeho nakupování.

Doufáme, že s našimi službami budete skutečně spokojeni a přejeme vám příjemný nákup.


Váš E-SHOP Sedací nábytek

 

 

Nové články v e-mailu

Nepropásněte nový článek, skvělou akci nebo slevu a přihlaste se k odběru zpravodaje!