Ratanová sedací souprava

Ratan je oblíbený přírodní materiál, který se v současné době stále více využívá nejen v souvislosti s venkovním posezením, ale také jako sedací souprava do obýváku. Ačkoliv kožené sedací soupravy jsou stále v popředí zájmu a oblíbenosti, netradiční sedací nábytek si získává také mnoho příznivců. Nabízíme venkovní ratanové sedací soupravy, ale také ratanové sedací soupravy, které ozdobí váš interiér.

Přírodní ratan

Přírodní ratan je popínavá dřevina, která pochází z Indonésie. Má jedinečné předpoklady pro výrobu nábytku. Ratanový nábytek se vyznačuje originálním a zajímavým designem a lehkostí. Mezi jeho velké výhody patří snadné přenášení, dobře snáší vlhkosti, je odolný a má dlouhou životnost. Většina lidí má ratanové sedací soupravy spojené s exteriérovým posezením. V současné době se však používá také v interiéru. Ratanová sedací souprava do bytu se vyrábí z loupaného ratanu (ratanové proutí nebo kúra).

Nabídka ratanového nábytku

Nabízíme ratanové luxusní sedací soupravy, které vynikají velmi zajímavým designem. Tyto sestavy jsou vhodné pro zákazníky, kteří dávají přednost kvalitě a neotřelému designu.  Zvolit si můžete buď světlý nebo tmavý ratan. Výrobce tyto barvy popisují jako světlý a tmavý med, u některých typů se snoubí i více odstínů. Velké sedací soupravy využijete v rodině, která má více členů, nebo pokud si chcete dopřát více pohodlí. Jestliže máte omezený prostor, pak doporučujeme ratanové sedací soupravy malé nebo rohové ratanové soupravy, které vám ušetří mnoho místa a poskytnou potřebný komfort. Umělé ratanové sedací soupravy se častěji využívají do exteriéru.