Relaxační křesla

Vybrané filtry

13 produktů

Relaxační polohovací křesla

Také se vždy nemůžete dočkat, až přijdete domů a chvilku si odpočinete? Prožitek z relaxace ještě více umocní relaxační polohovací křeslo. Vybrat vhodné relaxační křeslo není vždy tak snadné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Můžete si zvolit masážní relaxační křeslo či pouze polohovací a vybírat také z různých materiálů. Důležité je, aby relaxační polohovací křeslo dokonale ladilo do vašeho obývacího pokoje. Stylové a pohodlné relaxační křeslo se hodí do každého interiéru.

Vybírejte relaxační křesla dle svého vkusu

Opravdu krásná jsou kožená polohovací křesla, protože kůže patří k nejoblíbenějšímu materiálu. Je velmi kvalitní, působí elegantně a navíc je také značně odolná. Kožená polohovací křesla budou působit jako pomyslná třešnička na dortu ve vašem interiéru. Dokonalá kombinace kůže a dřeva je velmi efektní. Můžete jej tak snadno kombinovat s ostatním nábytkem.

Relaxační polohovací křeslo můžete využít také v kanceláři, pokud si chcete dopřát maximální komfort. Dáváte přednost modernímu designu? Pak vás jistě zaujme relaxační křeslo takzvaný ušák  v černobílé kombinaci. Otočné relaxační křeslo má nastavitelnou výšku sezení.

Odpočinek si můžete dopřát také na zahradě. V naší nabídce nechybí zahradní relaxační polohovací křeslo z oblíbeného ratanu. Umožňuje pohodlné sezení a pohupování dopředu a dozadu dle libosti. U ratanového křesla si můžete zvolit pohodlný podsedák, který vám dopřeje maximální komfort.

Milujete bílou barvu? Relaxační polohovací křesla v bílé barvě se hodí do menší místnosti, kterou tak krásně prosvětlí. Křeslo lze snadno polohovat. Bílá barva je nesmírně elegantní. Můžete vybírat z několika barevných kombinací.